Apie mus

Savo veiklą pradėjome 2021 metais, turime modernius mobilius kubilus, su integruota audio aparatūra, LED šviesomis kubilo viduje ir išorėje, bei hidro masažai kurie užtikrina malonumą bei visapusišką atsipalaidavimą. Dėmesį skiriame darbo etikai, bei aukštiems klientų reikalavimams. Garantuojame aukštos kokybės kubilą kuris paliks ilgalaikius įspūdžius ilgam. Jūsų sveikata, gerovė ir laimė yra pagrindinės mūsų darbo vertybės. Esame patikimi ir komunikabilūs. Kubilais galite mėgautis ištisus metus.

Mūsų kubilai teikia, ne tik malonumą bet ir masažą. Mums labai svarbi kubilo higiena, todėl naudojame plastikinius kubilus, kurie atrodo estetiškiau nei mediniai, nesugeria į save toksinų ir kitų nešvarumų. Ilgiau išlaiko karštą vandenį, nes kubilai papildomai apšildyti, bei juos galime švariau išvalyti.

Stengiamės maksimaliai patenkinti klientų poreikius, kubilus pristatome į atokiausius miško kampelius, rūpestingai juos pastatome būtent ten, kur pageidaujate. Išsamiai paaiškiname naudojimosi ir saugumo taisykles.

Kai lauke žvarbus vėjas ar žema temperatūra, o Jūs ramiai atsipalaiduojate karštame kubile, potyrių dozė – NEPAMIRŠTAMA. Tai atgaivina kūną ir sielą.

2023 Mpramoga.lt Visos teisės saugomos.